Termínovaný vklad České spořitelny

Pokud máte volné finanční prostředky, o kterých víte, že je nebudete delší dobu potřebovat, tak nejlepším způsobem, jak s nimi naložit je jejich zúročení. Termínované vklady jsou v tomto ohledu jedny z nejvýhodnějších produktů, vzhledem k výši úroku.


Náš tip - v dnešní době jsou úrokové sazby na termínovaných vkladech nízké. Uložte raději své peníze do cenných kovů, které jsou v oblasti investic sázkou na jistotu.

Donedávna byly k dispozici dva termínované vklady České spořitelny, ze kterých bylo možno vybrat. Jedním z nich byl Vkladový účet a druhý se jmenoval Zlatý vklad České spořitelny. V současné době nabízí Česká spořitelna produkt Termínovaný vklad s individuální úrokovou sazbou.

Termínovaný vklad s individuální úrokovou sazbou

Tento produkt je určen jak fyzickým osobám, tak podnikatelům nebo právnickým osobám. Vložit zde můžete finanční prostředky v čekých korunách i v cizí měně, a to na dobu 1 den až 1 rok. Tento produkt je ovšem určen pouz pro zhodnocení vyšších částek - minimální vklad je zde 5 mil Kč.

Vkladový účet – termínovaný vklad České spořitelny

Termínovaný vklad České spořitelny, který se jmenoval Vkladový účet byl určen jak pro jednorázové vkládání peněz, tak také pro pravidelné spoření. Své finanční prostředky jste mohli mít uložené jak v české tak v cizí měně. Tento termínovaný vklad České spořitelny byl veden jak hotovostně tak i bezhotovostně.

Zlatý vklad ČS

Zlatý vklad České spořitelny byl termínovaný vklad ČS střednědobý s pevnou sazbou. Ta byla garantována pro prémiové období na 36 měsíců. Mohli jste vložit minimálně 10 000Kč a dále násobky této částky. Tento termínovaný vklad České spořitelny byl určen pro ukládání dočasně volných prostředků v české měně.
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt