Termínovaný vklad Creditas - informace

V zahraničí má družstevní bankovnictví velkou tradici. Spoření a ukládání peněz pomocí členství v bance je velice výhodnější než akciový podíl. Družstva, která nemají akciovou strukturu a rozdělují zisk mezi svoje členy, mají většinou mnohem vyšší sazby spořících a termínovaných vkladů.


Náš tip - v dnešní době jsou úrokové sazby na termínovaných vkladech nízké. Uložte raději své peníze do cenných kovů, které jsou v oblasti investic sázkou na jistotu.

Hospodaření je totiž mnohem pružnější a výkonnější než velkých bankovních kolosů. A také platy družstevních bankéřů neodčerpají tolik vašich prostředků jako u bank.

Zajímavá možnost

Záložna Creditas jako spořitelní družstvo působí na finančním trhu již 18 let. Za tuto dobu si získala skvělou pověst. Jakýkoliv finanční vklad je chráněn zákonem až do výše 100.000 Eur a také opatrné hospodaření záložny přináší skvělé výsledky. Proto si Creditas může dovolit vyplácet svým členům vysoký a nestandardní úrok. V dnešní době se těžce u termínovaných vkladů dostanete přes hranici 2 %. Creditas termínovaný vklad nabízí téměř dvojnásobný úrok. Vaše peníze se ročně zhodnotí 3,2 %.

Úrokové sazby 2014

Přehled aktuálních úrokových sazeb u termínovaného vkladu Creditas uvádíme v následující tabulce.


Doba vkladuÚroková sazba
na 5 let s úrokem na konci3,2 % ročně
na 5 let3,0 % ročně
na 4 roky s úrokem na konci2,9 % ročně
4 roky2,7 % ročně
na 3 roky s úrokem na konci2,5 % ročně
na 3 roky2,3 % ročně
na 2 roky1,75 % ročně
na 1 rok1,1 % ročně

Více informací o produktech společnosti Creditas naleznete na Creditas.cz
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt