SMS půjčky do výplaty

Do výplaty dva týdny, v peněžence pár korun a na bankovním účtu nula - takovou situaci jsme asi už zažili všichni. Pokud nemáme nikoho z rodiny nebo známých, kdo by nám půjčil, anebo si při žádosti o půjčku od blízkých osob připadáme trapně, můžeme bez problémů využít některou z rychlých půjček před výplatou, které jsou v nabídce malých nebankovních společností.

Dražší, ale bez řečí

Oproti půjčce od příbuzného nebo známého jsou tyto půjčky sice dražší, ale jsou bez řečí a zbytečných otázek. O tyto malé krátkodobé úvěry se žádá pomocí online formuláře nebo SMS zprávy a k žádosti Vám bude stačit jen Váš občanský průkaz. Žádné dokládání příjmů, prokazování účelu použití peněz, žádný ručitel ani zástava. Jen jednoduchá žádost o půjčku, bleskové schválení a okamžité zaslání peněz. Pokud máte bankovní účet u stejné banky jako poskytovatelské společnost, můžete mít peníze na svém kontě ještě dnes.

Rychlé půjčky do výplaty

Mezi nejznámější firmy, které se těmito rychlými krátkodobými půjčkami před výplatou zabývají, patří Ferratum, ViaSMS, Kredia, ale jsou zde další společnosti jako například CreditON, Credit Money, Perfect Money, Úvěr911, Mutuo a další.

Až 15000 Kč na 30 dní

Maximální výše půjčky závisí na dané společnosti, většinou se jedná o půjčku 1000 až 5000 kč, někdy jsou to půjčky do 10000 Kč, výjimečně může jít i o půjčku před výplatou 15000 Kč. Splatnost zde bývá velmi krátká – typicky je to dva nebo tři týdny, eventuálně se může jednat o půjčení peněz na 30 dnů.
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt