Poctivé půjčky pro problémové klienty

V dnešní době je jen málokterá domácnost bez zatížení spotřebitelským úvěrem. Půjčování peněz zde totiž již od nepaměti pomáhá lidem udržovat vyšší životní úroveň.

Může se však stát, že takovouto úroveň obdobné finanční produkty sníží vzhledem k nemožnosti na ní dosáhnout. Tato situace nastává z důvodu nedostatečné bonity, kterou banky posuzují a vyžadují. Nemusíte se ale bát, že by zde pro takovéto lidi nebylo řešení.

Nebankovní společnosti nabízejí hned celou řadu spotřebitelských úvěrů pro problémové klienty.

Jak to funguje?

O tom, jak je snadné získat opravdu poctivou půjčku pro problémové klienty, se vám dost možná ani nesnilo. Takovéto úvěry se zpravidla vyřizují online či přes zprávu SMS.

Stačí tedy odeslat SMS v příslušném tvaru nebo vyplnit formulář na internetu. Poté už jen počkáte na to, než se na vašem účtu objeví kýžený obnos peněz.

Není třeba dokládat příjem nebo dokonce ručit svým majetkem či hledat ručitele. Nemusíte se bát ani registru dlužníků. Takovéto společnosti do registrů nenahlíží.

Na co si dát pozor?

Ačkoliv se může zdát, že jsou takovéto půjčky jen a jen výhodné, není tomu úplně tak.

Společnosti, které nabízí takovéto podmínky, chtějí profitovat co nejvíce. Z tohoto důvodu jsou úroky na nízkých částkách posazeny opravdu vysoko. Stejně tomu je i v případě poplatků za prodlení splácení.

Vždy myslete na to, že si půjčujete nízkou částku na krátkodobé financování, kterou musíte splatit včas. Nejčastěji pak do 30 dnů od zřízení půjčky.

Nikdy si nepůjčujte peníze ke splacení jiné pohledávky. Ocitnete se tak v začarovaném kruhu, z něhož není cesty zpět. V případě, že víte, že nebudete schopni splácet, dejte o tom poskytovateli půjčky vědět co nejdříve. Jedině tak se budete moct dohodnout na krizovém řešení ve formě splátkového kalendáře, který sice nebude úplným vysvobozením, minimálně vám však uleví.
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt