Rychlá půjčka bez 1 Kč

Moderní mobilní telefon a nebo také Smrt phone, chytrý telefon umožňuje podobně jako počítač mnoho činností. Příkladem je například telefonní hovor komukoliv s telefonním číslem. Odeslání textové zprávy na jiné mobilní číslo, vyfocení fotografie, natočení videozáznamu / zvukového záznamu, přehrávání rádia, hudby nahrané z počítače a v neposlední řadě i prohlížení internetových stránek.

Společnosti půjčující peníze také přišli na další možnost jak využít mobilní telefon. Ano, začali umožňovat poskytnutí půjčky pomocí SMS zprávy. Tento nový proces poskytnutí peněz však není tolik jednoduchý jak by se mohlo někomu zdát. Peníze nedostanete jen tím, že zašlete SMS zprávu. Firma půjčující peníze si bude chtít ověřit, že zadané jméno, adresa patří skutečně člověku, který o SMS půjčku žádá. Takto firma chrání sebe a další lidi, kteří by mohly mít potíže pokud by si na jejich jméno někdo půjčoval.

Ověření totožnosti u SMS půjčky

Jak takové ověření totožnosti probíhá si řekneme, avšak není možné jednoznačně říci že to funguje přesně tak a tak. Každá firma je jiná, má trochu jiná pravidla a procesy poskytnutí peněz / ověření totožnosti žadatele o SMS půjčku bez 1 Kč nonstop. Obvykle je to o tom, že žadatel odešle firmě například elektronicky po internetu své údaje, adresu a také následně oskenovanou kopii občanského průkazu a nebo výpis z účtu. Některé firmy žádají odeslání 1 Kč na jejich účet jako formu ověření, že žadatel o produkt SMSpůjčka bez 1 Kč je vlastníkem daného bankovního účtu. Jakmile má firma toto ověřené, může v případě špatné platební morálky klienta zjistit, kdo je a nebo byl majitelem daného bankovního účtu.

Půjčka i bez 1 kč

Pokud však z nějakého důvodu nechcete posílat částku 1 Kč při žádosti o půjčku, budete mít poskytnutí půjčky pravděpodobně stížené, avšak ne nemožné. SMS půjčka bez 1 Kč je v dnešní době už docela běžná záležitost.
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt