Plyn od RWE

Společnost RWE je jedním z největších dodavatelů plynu v České republice. RWE plyn dodává jak domácnostem, tak malým i středním firmám i velkoodběratelům.

Podívejme se, jak to vypadá s nabídkou dodávek plynu od RWE pro domácnosti.

Plyn pro nové zákazníky

Pokud zatím plyn nemáte a chcete si jej pořídit, má pro Vás RWE jako pro nové zákazníky přichystanou celou řadu bonusů a výhod. Například finanční prémii za vybudouvanou novou plynovou přípojku, jednorázovou slevu na odebraný zemní plyn nebo třeba prodlouženou záruku na některé typy kondenzačních kotlů.


Jak přejít na RWE plyn

V případě, že už plyn máte, a se svým stávajícím dodavatelem nejste spokojeni nebo tušíte, že byste u RWE za plyn mohli platit méně, není nic snažšího, než si pomocí online kalkulačky ceny plynu spočítat, kolik byste u RWE za plyn skutečne zaplatili. Pokud se pak rozhodnete pro přechod k RWE, můžete vedle zázemí velké nadnárodní společnosti a stabilnícgh dodávek plynu očekávat také to, že Vám operátoři z RWE rádi pomohou se všemi formalitami spojenými se změnou dodavatele plynu.

RWE plyn - tarify

U RWE si můžete vybrat hned z několika tarifů na dodávku zemního plynu - podle toho jakým způsobem plyn využíváte a jaké doplňkové služby chcete u RWE využívat. Na stránkách www.rwe.cz pak můžete najít také všechny potřebné informace k podmínkám dodávek plynu od RWE, jsou zde k náhlednutí také potřebné smlouvy a přehled dalších produktů RWE.

RWE energie elektřina

Vedle dodávky plynu nabízí RWE také eletřinu. Více o nabídce RWE energií - elektřině a plynu - se dozvíte také na těchto stránkách.
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt