Zboží c.z – cenový srovnávač

Asi nikdo z nás neche utrácet více, než je nezbytně nutné. A to platí zejména v oblasti spotřebního zboží, kde se ceny od jednotlivých prodejců mohou u některých výrobků lišit až o tisíce korun. Proto na internetu fungují tzv. porovnávače cen - u nás nejznámější a nejpoužívanější porovnávač cen Zboží c.z. provozuje společnost Seznam.cz, a.s.

Používání tohoto srovnávače je velmi jednoduché a intuitivní. Na stránce zbozi.cz do hlavního políčka zadáme název výrobku, jehož ceny chceme porovnávat, a po kliknutí na Vyhledání se zobrazí seznam cenových nabídek od jednotlivých e-shopů. Pro správné používání srovnávače Zboží c.z je vhodné znát co nejpřesnější název daného výrobku. Pak se nám zobrazí přímo seznam s cenami.

Nemusíte znát přesný název

Pokud název přesně neznáme, vyhledávač Zboží c.z. nám ochotně pomůže - stačí napsat obecný název výrobku jako lednička, nebo lednička Electrolux a srovnávač nám zobrazí všechny dostupné typy, ze kterých si pak vybereme ten konkrétní výrobek, který chceme porovnávat.

Cena, dostupnost, výdejní místo

Ve výsledném seznamu na Zboží.cz pak uvidíme nejenom ceny, za které se dané zboží prodává, ale také jeho dostupnost - zda je na skladě, nebo na objednávku, seznam zboží si také můžeme odfiltrovat podle výdejního místa - pokud bydlíte například v Hradci Králové nebo okolí a chcete zboží odebrat osobně, zobrazíte si pouze nabídky těch e-shopů, které mají výdejní místa v Královehradeckém kraji.
Doporučujeme: Mimo porovnávače cen jsou oblíbenou službou na internetu tzv. slevové portály. Širokou nabídku slev na ubytování a zájezdy najdete na slevovém portálu Slevín.cz v sekci Slevin.cz - Pobyty a dovolené. Bližší informace nejen o slevovém serveru Slevín můžete najít na těchto stránkách.
© 2016 Temínované-Vklady-Srovnání.cz, Všechna práva vyhrazena.
Kontakt